Ģeoloģiskā izpēte

Informācijai. Firmas Geolite piedāvājums daudzbērnu ģimenēm, kuru viņi braši sludina Goda Ģimenes 3+ portālā un tiešajos pastos, ir tukša muldēšana.

Piezvanīju viņiem, tiklīdz no epasta par šādu piedāvājumu uzzināju, bet man atbildēja, ka ģeoloģiskā izpēte privātmājas būvniecībai tomēr maksās 250-300 naudas atkarībā no objekta atrašanās vietas. “Jā, mēs teicām, ka maksās 150 eiro, bet mums daudz darba, tāpēc solījumu nepildīsim.”

Bet tas nekas. BalticGeo izrādījās pilnīgi adekvāti un darboties griboši speciālisti, kas jau nākamajā dienā atrada iespēju aizbraukt uz manu pleķi, izdarīt visu nepieciešamo un dažu dienu laikā sagatavot slēdzienu.

Es, protams, samaksāju to pašu tirgus cenu, bet izdarīju to ar prieku, jo pretī saņēmu ieinteresētību un kvalitatīvu pakalpojumu, nevis vēlmi “par zaķi” saņemt bezmaksas reklāmu no LR Saeimas Budžeta un finanšu komisijas Demogrāfijas lietu apakškomisijas.

No ģeoloģijas saprotu gandrīz neko, bet spečuks teica, ka rezultāti ir labi. Gruntsūdeņi ir 3+ metru dziļumā. Pamatā smilts, virspusē kaut kāds maisījums, kas radies, nojaucot iepriekš uz zemes gabala esošo ēku, izrokot atkritumus (jā, mūsdienās ir cilvēki, kas savā pagalmā ierok nepilnu tonnu sūdu) un izlīdzinot reljefu.

geo1geo2geo3

 

Advertisements

2 domas par “Ģeoloģiskā izpēte”

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s