Koka logu ražotāji

Ja kādam no godātajiem lasītājiem ir viedoklis par koka logu ražotājiem, aicinu komentāros padalīties ar savu pieredzi un kontaktiem. Paldies.

Advertisements

8 domas par “Koka logu ražotāji”

  1. Mana pieredze veicot cenu aptauju (plānotajai 1.5 stāvu mājai laukos – 13 logi, 21.6km stiklojuma ar visur 3 stiklu logiem) bija:
   – Staļi – dārgākie, ap 9000 (visi cipari ar pVN, bez montāžas)
   – Upeslīči – 7000
   – Flora: 5900
   – Pavasars: 5200
   – Līvas grupa: 4800
   Iztestēju Līvas grupu pasūtot pamata mājai (Pierīga) papildus koka ārduvis un vienu logu (gan 2 stiklu), attieksme ok, uztaisīja ar apmēram nedēļas nobīdi (pēc Z-svētku pārtraukuma), samontēja normāli un laikā. Pēc pusgada ekspluatācijas nav problēmu.
   Secinājums, visticamāk būvējamai mājai (pašlaik ir pabeigti pamati) ņemšu Līvas grupu.
   Staļiem bija laikam labākais serviss – reizes 3 prasīja pēc tam, ko esam izdomājuši, vai nav izmaiņas vajadzīgas utt., bet cena….

   Like

 1. Šogad aprīlī mums ielika koka logus. Izvēlējāmies WWL houses. Par kvalitāti vēl īsti nevaram spriest, par cik iekšā nedzīvojam, bet ja līdz montāžas brīdim viss gāja gludi, lai gan pārstāvis jau pēc skata izskatās ‘galīgi slīps’, tad tiklīdz jāizsniedz PNA vairs nav laika ne satikties, ne atnākt uz norunāto tikšanos. Bail, kas notiks tad, ja būs kaut kas ne tā ielikts. Cena bija lētāka nekā iepriekš minētajiem, bet ne pati lētākā. Otrs kandidāts bija SIA LDM, kur cena bija līdzvērtīga WWL. Ja tagad būtu jāizvēlas, labāk izvēlētos LDM. Tas gan ir subjektīvi, jo neizvēloties nezinu kāda būtu LDM pēcpārdošanas attieksme. WWL tā krietni klibo.

  Like

 2. Sveiks,

  Ja nav bail eksperimentēt, sūti Polijā. Es personīgi tā darīju – firmā http://www.glumatex.pl. Atrodas 1000km no Rīgas, var gan no priedes, gan no ozola.
  Vēl ir firmas Stollar (pie pašas LT robežas, katru nedēļu viņu mašīna brauc uz Rīgu, tādēļ pat atvedīs bez maksas), Sokolka (netālu no Belostokas)
  Sūtīju sev lielam dzīvoklim – ja visas vietējās firmas par 90 3 pakešu logiem gribēja pāri 5000eur (sākot ar un beidzot ar 7000), tad Polijā saražoja par 3500 + pašam bija jāatved (300EUR).
  Papildus jāpievērš uzmanība, ka daži vietējue ražotāji piedāvā standarta rāmi 68 ielikt 3 paketes un reklamē kā super duper labos logus.
  Jā protams teiksiet par garantiju utt., bet nu tas ir tas risks – bet man jau 2 gadi viss notiek un neredzu kas varētu notiks, galvenais izmantot koka logu kopšanas līdzekļus 2x gadā un pēc ielikšanas uzreiz pārbaudīt vai visi mehānismi noregulēti.

  Publicējis 1 person

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s