Gaidām mūrniekus

Caurumi pamatos komunikāciju pievadiem/ izvadiem saurbti, pamati aizbērti, horizontālā hidroizolācija uzklāta, bloki atvesti.Garāžā ielaistas kādas 6 gofras visādiem vadiem – elektrības pievadam, vārtu automātikai, domofonam, rezervei un vēl visam kam.

Otrā mājas galā būs ūdens pievadi – RŪ pieslēgumam un spicei. Ūdensvads no spices metīs loku caur katlu telpu, kur atradīsies sūknis, un tad sazarosies uz laistīšanas krāniem. Kaimiņš stāsta, ka spices ūdens esot tīrāks nekā RŪ pievadā, tāpēc ir doma mājas ūdensapgādei paredzēt divus alternatīvus avotus.


Vakar vēl nebija gala lēmuma par to, ko darīt tālāk – ķerties pie mūra vai ierakt kanalizācijas caurules, kamēr sienas vēl netraucē ievest un noblietēt šķembas. Ļoti iespējams, abas darba plūsmas ies paralēli, jo viens otram netraucē.

Advertisements

6 domas par “Gaidām mūrniekus”

 1. kautko tev tas armēņu radio nolohojies ar pamatu siltināšanu – pirmā bildē stūris aiz garāžas – tur puķiks pienāk līdz ar pamatu augšu, bet ar nenogrieztu gropi – sanāk tagad būs jāpūš putas?
  Prasi lai šādiem te variantiem rāda mezglus, citādi pēc tam būs ar lielu varbūtību- eee, saimniek, te tā sanāca… a davai aizpūšam ar putām/silikonu, tāpat zem apdares neredzēs….

  Like

   1. Tai bilde kur pamati nav aizbērti, apakšējā laba stūri pukiks pienāk līdz ar pamatu augšu, bet nav nogriezta pusspunde – paprasi lai uzzīmē kā viņi šo vietu siltinas, jo tagad bez kautka pie griešanas vai pielipinasanas nesanāks

    Like

   2. Pusspunde ir atstāta pa visu perimetru, lai pēc pirmo mūra rindu pabeigšanas uzliktu papildu siltinājuma joslu. Salasu skepsi par 15-20 cm joslas “piegriešanu un pielipināšanu”, taču spundētam siltumizolācijas materiālam, ja nav kļūdu ārējā apdarē, nav atšķirības starp horizontālām šuvēm un vertikālām (kas arī iznāk virs grunts līmeņa). Daudz kaitīgāk būtu, vizinot pamatos smilti, ar traktoru aplauzt plāksnēm kantes.

    Like

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s