Ārējie slapjie tīkli

Pagājušās nedēļas pēdējās divās darbdienās mūrniekus objektā nomainīja trīs izveicīgi vīri ar miniekskavatoru, kuri ierīkoja ūdensvadu un kanalizāciju.

Ēkai, kas uz mana gabala atradās iepriekš, bija vietējā ūdensapgāde un kanalizācija, taču Rīgas Ūdens pievadi jau bija izbūvēti, un mums tos atlika tikai atrakt un pievienoties.

Pievads galvaspilsētas karoga krāsās.


Esošo aizbīdni noņēma nost, pievadu pagarināja par pāris metriem un izbūvēja ūdens patēriņa uzskaites aku.


Šādi izskatās demontētais aizbīdnis – trejgabals ar aizbīdni un garš grozāms stienis, kuram pirms aizrakšanas augšgalā uzliek betona baranku.


Zemes gabala izmēri atļauj perspektīvā uzcelt arī nelielu senioru vai īres namiņu (vai, šaurās bezizejas gadījumā, daļu zemes nodalīt un pārdot), tāpēc ģenplānā jau laikus paredzēju komunikācijas ievilkt zemes gabala dziļumā. Rezultātā ieguvu  divas liekas kanalizācijas akas, pārdesmit metrus visādu cauruļu zem zemes un vairākus kilogramus sirdsmiera. Šāds izpletnis, saprotams, maksā naudu, taču labāk visu rakāšanos paveikt vēl pirms labiekārtošanas un šo tēmu aizmirst.

Diskleimeris: gāzes pievadu šādi avansā ierīkot nevar, taču var gāzes ievadu ieplānot ēkas tālākajā galā, un ēkas ārpusē var uzlikt lielāku kasti, kurā pietiktu vietas vēl vienam skaitītājam, no kura tad pucē tālāk.

Kamēr vieni vīri raka rokamo, citi vīri atveda daļu pārsedžu, un mūrnieki var rukāt tālāk.

P.S. Nesen atklāju fīču, kas arī tiem lasītājiem, kam nav sava wordpress konta ļauj pierakstīties un saņemt info par jaunumiem manā žurnālā. Paldies tiem, kas to jau ir izdarījuši un laipni aicināti arī pārējie!

4 domas par “Ārējie slapjie tīkli”

  1. ir vēl viena lapa, kur viens LV baleliņš ir sametis visus LV buvniecības blogus un apkarinājis to visu ar reklāmām, cerot uz lielo piķi.
    Vismaz es uz Kaspars palūdzām lai izņem ārā, jo nav smuki bez saskaņošanas mēģināt pelnīt uz citu intelektuālā darba.

    Patīk

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: