Secinājumi pēc apkures sezonas

Rakstā par Katlu telpu minēju, ka katrā istabā ir vismaz divi zemgrīdas apkures loki un ka tas, kurš tuvāk logam, netiek regulēts. Pēc ziemas aizvadīšanas jāsaka, ka bailes par siltuma zudumiem nebija pamatotas, jo siltuma zudumu guļamistabās faktiski nebija un tās pārkarsa – grozi termoregulatoru, kā vēlies, temperatūru zem 23 grādiem dabūt nevarēja, kaut arī katlam target room temperature bija iestatīts uz 20 grādiem.

Tāpēc braucu uz Komfortu, nopirku trūkstošos izpildmehānismus (interneta veikalos tos sauc arī par servomotoriem), pieliku un uzelpoju. Pirmajā stāvā pārsildīšana netika novērota (droši vien lielo logu dēļ), taču izpildmehānismus uzlikšu arī tur un dzīvošu nost. Pieļauju, ka tam būs pozitīva ietekme arī uz gāzes patēriņu.

Parketa raksta komentāru sadaļā saņēmu jautājumu par parketa uzvedību apkures sezonas laikā. Šeit varu vien atkārtot, ka viss ir labi. Par laimi nekādu ar mitrumu saistītu seguma deformāciju nebija. Koka grīdas temperatūra neliecina, ka tā tiktu apsildīta, savukārt flīžu grīdas siltumu sāk just pie 23 grādiem.

Sākotnēji man bija salikti Kermi X-net izpildmehānismi, jo uz to brīdi tiem bija laba cena. Tos, ko piepirku klāt, arī izvēlējos pēc cenas principa, jo tās nav nekādas nanotehnoloģijas un, visticamāk, vairums ražotāju komponentes iepērk vienuviet.

3 domas par “Secinājumi pēc apkures sezonas”

 1. Labdien, Laimoni.

  Ar lielu interesi izlasīju Jūsu žurnālu, ir daudz vērtīgu zināšanu atklāju priekš sevis, jo es tikai pašā būvniecības sākumā, top tikai topogrāfija.
  Vienā no rakstiem, kāds komentētājs uzdeva jautājumu Jums par pašiem celtniekiem, vai varēsiet tos ieteikt. Uz ko Jūs atbildējāt, ka pagaidām vēl par agru.
  Vai tagad varēsiet sniegt atsauksmes un ieteikt, kad jau ir pagājis laiks? Cik saprotu visas pamatlietas Jums būvēja pamatbrigāde, pieaicinot citus specialistus tikai uz atsevišķiem darbiem?
  Ja kas, mans e-pasts fon.riga[at]gmail.com
  Paldies.

  Patīk

  1. Novēlu izbaudīt ceļojumu uz savu māju, pulcinot ar sevi jēdzīgus un uzticamus ļaudis.

   Ar saviem celtniekiem esmu ļoti apmierināts un iesaku ar viņiem iepazīties. Ir viegli strādāt, ja pretī ir kāds, kurš uzņemas atbildību par pilnīgi visu, kas notiek objektā – no projektēšanas līdz iekšējai apdarei. Milzīgs pluss ir arī štatā esoša brigāde, kas katru dienu laicīgi tiek nogādāti objektā un precīzi 8:00 sāk darbu.

   Protams, gada laikā šis tas ir arī misējies, taču tas nav kaitējis mūsu labajai sadarbībai un attiecībām.

   Ieskaties http://www.aboltinsag.lv un zvani Guntim uz 29203402.

   Patīk

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: